Наша незалежність

Всеукраїнський освітньо-культурний марафон «Наша незалежність» швидко набирає обертів.

Він присвячений 30-ій річниці Незалежності України і проводиться за сприяння Міністерства розвитку громад та територій.

З кожним днем збільшується коло його учасників – особливих, талановитих, залюблених в Україну людей. Для дітей та молоді популяризується багато історичних фактів та матеріалів, які відіграли знакову роль у становленні незалежності України.

Волонтери та читачі бібліотеки, серед яких і студентки Житомирського фахового коледжу культури і мистецтв імені Івана Огієнка, активно долучились до екскурсійної святкової агенції серпня з проведення патріотично-інформаційних хвилинок, днів історичної правди в інсталяційній зоні «Книжкова арка Незалежності».

Це і захоплюючі онлайн-мандрівки Україною за книгами, де є можливість визначити рівень власної неординарності та подивитись мультфільми, які розповідають ще більше фактів про дивовижних українців та історію України.

Знакові видання, де представлені письменники та поети Житомирщини, чиї книги були визнані кращими за роки незалежності, з перших днів серпня презентуються на історичному подіумі бібліотеки «30 бестселерів Незалежності» та сторінці «Дитячий світ Полісся» у Фейсбуці.

Компанія бібліотекарів та читачів з літнього табору «Teen-club» долучилась до цього марафону та презентує сьогодні відеоролик «Ти для мене єдина» та фотоколаж «Люблю Україну!».

 

Editor
Author: Editor

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *