За дитинство без насильства

Насильство не завжди можна побачити, бо його наслідки приховуються від сторонніх очей під страхами та почуттям сорому. Воно приносить біду у сім’ї по всьому світу. Тому дуже важливо не бути байдужим та долучатися до активних дій з 25 листопада по 10 грудня у рідному місті в межах Всеукраїнської інформаційної кампанії «16 днів проти насильства».

Саме про це ми говорили під час під час інформаційно-дієвого кола «Проти насильства разом» на платформі ZOOM зі студентками, майбутніми бібліотекарями Житомирського фахового коледжу культури та мистецтв імені Івана Огієнка. Їм були презентовані книги, за допомогою яких можна говорити про важливі речі з дівчатками-тінейджерами. Під час інтерактивного спілкування ми розглядали різноманітні форми їх подачі.

Студентки також спробували себе в ролі дизайнерів майбутнього уроку добрих справ під час майстер-класу після обговорення міжнародної ініціативи #ЩедрийВівторокДіти (#GivingTuesdaySpark) в рамках глобального руху #ЩедрийВівторок (#GivingTuesday), направленої на популяризацію благодійності та формування культури добрих справ серед дітей і підлітків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *