Бібліотабір «Літні читацькі експедиції

Літо в бібліотеці триває активно і цікаво! Другий день поспіль до нас приходять вихованці пришкільного табору ліцею № 21 м. Житомира, щоб подорожувати невіданим світом книг, знань та пригод.

Для тих, хто вперше відвідав книгозбірню, бібліотекарі провели екскурсію-знайомство «Мандрівка з Книговичком». Тут діти відкривали для себе бібліотечні таємниці, знайомилися з книжковими скарбами, дізнавалися про правила користування бібліотекою і можливостями, що вона пропонує своїм читачам.

Приємно, що серед гостей було чимало наших постійних читачів. Для них бібліотекарі підготували особливі випробування — логічні ігри, детективні завдання, інтерактивні вправи. Юні дослідники проявляли кмітливість і уважність, розв’язуючи непрості головоломки, аналізуючи різні ситуації та знаходячи відповіді на запитання мультимедійної вікторини.

Дружнє спілкування, веселий настрій, щира зацікавленість допомогли юним відвідувачам не лише цікаво провести час, а й отримати нові знання, корисний досвід та позитивні емоції.

Попереду на дітей чекає ще багато захопливих відкриттів, адже бібліотабір «Літні читацькі експедиції» продовжує свою роботу та запрошує всіх охочих у світ книги, творчості і пригод!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »