Екскурсія твоєю бібліотекою

Екскурсія бібліотекою – це не просто прогулянка серед полиць з книгами, це мандрівка в часі та просторі.

У п’ятницю до чарівної оселі книги, вперше завітали вихованці дитячої світлиці дієцезіального благодійного фонду “Карітас Спес”.

Допитливі малята уважно слухали розповідь про бібліотеку та її «жителів» – книжки. Маленькі читайлики познайомилися з найновішими дитячими книгами, які отримала бібліотека, переглянули виставки, що є в бібліотеці, зокрема, книгою Світлани Штатської “Це місто чудове”, подорожували невідомими і відомими куточками міста Житомира.

Перше знайомство з бібліотекою для дітвори було незвичайним, загадковим і казковим. Усміхнені обличчя дітей, їх сяючі оченята свідчили про те, що екскурсія сподобалась.

Відтепер наші зустрічі стануть традиційними.

Книга – це один із головних засобів навчання, розвитку і душевної насолоди. Спілкування з книгою допомагає оволодіти певними знаннями, долучає до культурних надбань і цінностей українського народу, його звичаїв і традицій. І хоча сучасних дітей все більше захоплює Інтернет та гаджети, ми маємо ще з дошкільного віку виховувати у дітей любов до книги, обережне до неї ставлення, розвивати художній смак.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *