Терапевтичний урок «Цілодобова доставка щастя»

Молодіжний простір в бібліотеці – це місце, де із задоволенням проводять час діти і дорослі.

Цього разу до бібліотеки завітали вихованці літнього табору ліцею №23 міста Житомира ім. М. Очерета.

Багато разів на день ми стикаємось із дилемою: робити щось або ні. Ми замислюємось над тим, прибирати за своїм собакою або ні, в мене сьогодні поганий настрій або ні, тощо.

На бібліотечній платформі з дітьми вели розмову про різні життєві випадки, про те, як варто вчинити у ситуації, яка з нами трапляється на вулиці, у колі друзів, як подолати злість, казати правду про похід у кіно чи ні.

Розібратися і вирішити різні життєві моменти нам допомогла книжка, яка робить дітей щасливими, відомої дитячої письменниці Дженніфер Мур-Маллінос «Щоб ти зробив…». Автор розповідає, що з дитиною можуть траплятись різні речі – сварка з другом, непорозуміння зі вчителем, зустріч з підозрілим незнайомцем на вулиці і багато іншого.

На сторінках книжки можна знайти конкретні поради, як вчинити, наприклад, тоді, коли тобі не подобається нова зачіска, яку зробила твоя мама, або тоді, коли ти побачив, що із чиєїсь кишені випали гроші, чи, якими будуть твої дії, якщо під час обіду песик попросить його пригостити?

Книжка вчить дітей не боятися і завжди пояснювати, відстоювати і аргументувати свою думку.

Під час зустрічі діти виконували вправу, що значно допоможе у розв’язанні щоденних проблем і навчить дітей робити правильний вибір та не стресувати.

P.S. Життя – це неймовірний подарунок!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *