Ніна Комашня. «Сторінки для Ангелінки»

Комашня (Ковальчук) Ніна Миколаївна (18 березня 1949 – 2 червня 2013) – українська письменниця, поетеса, журналістка; член Національної спілки журналістів України, член Національної спілки письменників України.

Поетичний світ Ніни Комашні, яка народилася на Житомирщині – це світ казкової поліської природи, що надихав поетесу при написанні книжок, серед яких: «Зелений світ», «У ромашковім краю», «Нічийні острови», «Я – лісу вільна полонянка» тощо.

Ніна Миколаївна писала як для дорослих, так і для дітей. Вона є автором майже двадцяти збірок, відзначених преміями імені Лесі Українки Житомирського обласного фонду культури; обласної премії «Дідусева казка» (2011 р.) за творчі здобутки в царині літератури для дітей; 2012 року стала лауреаткою премії імені Михайла Клименка, переможницею обласного конкурсу «Краща книга року-2012» в номінації «Світ дитинства» за книжку «Чарівний кошик».

Перша дитяча збірка віршів «Сторінки для Ангелінки» побачила світ у 2005 році. На той час Ніна Миколаївна уже стала бабусею, що й надихнуло її на створення цілого ряду книг для дітей.

Ніна Комашня. «Сторінки для Ангелінки»

Виконавець: Ірина ТЕЛИПСЬКА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *