Довідник безбар’єрності та як ним користуватися

У межах реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні до 2030 року працівники Обласної бібліотеки для дітей та юнацтва Житомирської обласної ради 7 травня долучилися до вебінару «Довідник безбар’єрності та як ним користуватися», організованого Міністерством культури та інформаційної політики України.

У заході взяли участь начальник відділу політики безбар’єрності, гендерної рівності та ментального здоров’я Міністерства культури та інформаційної політики Леся Хемраєва, в. о. генерального директора Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого Олег Сербін, генеральний директор Національної бібліотеки України для дітей Алла Гордієнко.

Основи безбар’єрної мови та використання довідника висвітила укладачка «Довідника безбарʼєрності», виконавча директорка ГО «Точка опори ЮА» Тетяна Касьян.

Нагадуємо, що науково-методичним сектором нашої установи підготовлено серію інформаційно-методичних рекомендацій  «Бібліотека без бар’єрів – шлях до успішної України», ознайомитись з якими ви можете за посиланням: https://www.libertyspace.org.ua/2023/12/15/23921/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *