Інформаційна година “Ключик код до “замкненої фортеці””

До Всесвітнього дня поширення інформації про проблеми людей з аутизмом бібліотекарі провели для користувачів інформаційну годину “Ключик код до “замкненої фортеці“”.

Організатори ставили за мету, щоб якомога більше людей дізналися про аутизм і цих особливих, загадкових, щирих, добрих людей, які є частинкою нашої великої і дружньої сім’ї — України.

Поруч із нами ростуть незвичайні діти: вони грають з предметами не так, як більшість, вони радіють по-іншому. Для них не існує норм і правил, звичних для нас, їм не зрозуміло і не цікаво те, що роблять звичайні дівчатка та хлопчики. У них свій, закритий для сторонніх світ, але їм дуже потрібна наша допомога, підтримка і розуміння.

Аутизм – це не хвороба, а стан, з яким дитина з’являється на світ. Аутизм – це не вирок, це всього лише діагноз, своєчасне визначення якого, в більшості випадків, допомагає вчасно розпочати процеси реабілітації і адаптації, тож людину з аутизмом можна адаптувати до соціуму. Ми всі маємо цінувати різноманіття нашого суспільства і забезпечувати участь у ньому людей з аутизмом, які є повноправними членами суспільства.

Станьмо Супергероями для таких людей!

#безбар’єрність_в_твоїй_бібліотеці

Admin
Author: Admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *