Інтерактивні заняття «Від читання – до творчості»

Від читання – до творчості, зазвичай так і проходять недільні заняття з дітками.

Цього разу для знайомства обрали емоційно важку для дітей книгу. Вона призначена для усіх, хто дбає за свободу тварин, які страждають у неволі, та усім справжнім мрійникам. Книга української дитячої письменниці Євгенії Завалій «Місія «Порятунок»: ведмеді».

Сама письменниця вірить, що колись в Україні і в усьому світі зачиняться цирки, де експлуатують тварин, і переможе гуманність у ставленні до них.

З книги дітвора дізналася про маленьку ведмедицю Христю, яку ловлять у лісі і примушують працювати в мандрівному цирку. Щоб Христя танцювала, її ставлять на гарячу платформу, тож вона змушена перебирати лапами під музику. За браком часу книгу дочитати ми не встигли, зупинилися на тому, коли дресирувальник – жорстокий чоловік, погрожує не дати їсти, ведмедиці, часто бє її, якщо вона відмовляється танцювати. На щастя, до цирку приходять зоозахисники і звільняють тварин від жахливих умов.

Малечу ця історія розчулила і вони одностайно висловили думку, що не хочуть бачити тварин у клітках, а краще – на волі.

Аплікація з весняними пташенятами, яку власноруч виготовили малюки, стала гарним прикладом того, що пташки, маючи свободу, своїм соловїним співом викликають у людей позитивні емоції і бажання допомагати братам нашим меншим.

Admin
Author: Admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *