Слоненятко Ліззі та її друзі у твоїй бібліотеці

За доброю традицією недільний ранок у твоїй бібліотеці розпочався з приємної зустрічі малюків та їх батьків на платформі EKOstation «М’ята» в межах проєкту «Моя недільна читаночка».

Цього разу для читання обрали цікавезну книгу «Слоненя Ліззі» дитячої  письменниці Даніели Де Лука. Малюки познайомились із тваринами, які живуть в Африці та дружньою родиною слонів, зокрема, із забавним слоненятком на ім’я Ліззі, яке нещодавно народилося й цікавиться усім навколо.

Діти дізналися про типову поведінку і різні звички цих тварин. Охоче давали відповіді на дотепні і водночас незвичайні питання, що вміщені на сторінках книги. Відповіді маленьких гостей були емоційними: хтось був здивований, а для когось це було смішно та весело.

Малюки зрозуміли, як важливо мати добрих, надійних друзів, завжди  прислухатися до порад батьків заради безпеки своєї та близьких. Пізнавали, як важливо дбати про екологію, флору й фауну нашої планети.

Читайлики старанно виконували рухливі завдання, а гарним завершенням  стало заняття зі створення «Светрика для ведмедика».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *