З нами волі дух непереможний, віра в правду й перемоги час

Поетичний пазл «З нами волі дух непереможний, віра в правду й перемоги час», метою якого було відзначити роль поетів і поетичного слова в культурі, особливо під час війни, адже поезія як форма літератури завжди найпершою реагує на події, відбувся сьогодні в бібліотеці.
Твори, як знаних літераторів, так і початківців, написані, як у роки боротьби поетів за незалежність, так і від початку повномасштабної війни України з підступним ворогом, звучали сьогодні з вуст бібліотекарів.
В них органічно поєднувалися роздуми про непросту місію героїчного українського народу, вболівання за його долю, віра в добро, справедливість і Перемогу.
Учні 8-х класів ліцею №20 міста Житомира познайомились з поезією про перемогу світлої сили над пітьмою, про бажання жити і любити навіть у пеклі війни, що увійшла до альманаху «Нескорена Україна».
Підлітки здійснили літературну мандрівку у просторі і часі, присвячену Національному тижню читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому».
Перед гостями заходу з патріотичним словом виступила Марія Рудак, поетеса, членкиня Національної спілки журналістів України, керівниця Міжнародного братства імені Юрка Ґудзя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *