Шевченківський стартинейджер «Єднаймо Україну Тарасовим словом»

У бібліотеці продовжується шевченківський стартинейджер «Єднаймо Україну Тарасовим словом». Він присвячений 210 роковинам від дня народження Тараса Григоровича Шевченка, українського поета, письменника, художника.

Сьогодні до нас завітали учні других та четвертих класів ліцею №5 міста Житомира. Під час мультимедійної презентації арт-буку Леоніда Ушкалова «Шевченко від А до Я» з серії абеток-енциклопедій «Видавництва Старого Лева» вони дізналися цікаві факти про життя і творчость Тараса Шевченка. Активно декламували поезію Великого Кобзаря, знайомилися з сучасними українськими виконавцями, які створили кавери на слова Тараса Шевченка. Із задоволенням підспівували виконавцям Артему Пивоварову і Надії Дорофєєвій, які виконали пісню «Думи» у відео.

Читайлики змогли зазирнути у свідомість Тараса, за допомогою нейромережі послухали реконструйований голос митця.

Діти були приємно здивовані наявністю фан-сторінки Тараса Шевченка в мережі «Instagram», створеної за ініціативою Національного музею Тараса Шевченка групою розробників ШІ(штучного інтелекту), на яку охоче підписалися.

У Міжнародний день запитань, що відзначається в Україні, юні гості змогли поставити питання через Telegram-бот класику в реальному часі.

І були надзвичайно щасливі отримати відповіді на свої питання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *