До Лесиних джерел

25 лютого день народження нашої видатної землячки Лесі Українки.

Слово поетеси сьогодні звучить з новою силою. Світ підкорює український мультфільм «Мавка. Лісова пісня» за мотивами однойменного твору Лесі Українки. Легендарна актриса Катрін Денев на всесвітньому кінофорумі в Каннах вже не вперше прочитала французькою рядки Лесиного вірша «Надія».

Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва намагається перебувати в авангарді популяризації творчості та особистості співачки досвітніх вогнів.

Спільно з фахівцями у галузі культури Житомирської облдержадміністрації у 2021 році нашими колегами видано збірку поезій «Натхненні Лесею», що містить поетичні твори майстрів слова – наших земляків, присвячені Лесі Українці. З віршами збірки ви зможете ознайомитися на нашому сайті, YouTube каналі та сторінках у соцмережах. До промоції поетичного надбання великої доньки України долучається і проєкт #твоя_бібліотека_читає. Наш колега Валерій Городничий презентує поезію «Імпровізація» із циклу «Кримські відгуки».

Запрошуємо долучатися до проєкту поціновувачів Лесиного слова, що живить наші серця як невичерпне джерело краси, любові й мужності.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *