Інтерактивна інсталяція «Життя в одній валізі»

Напередодні другої річниці повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну до бібліотеки на інтерактивну інсталяцію «Життя в одній валізі» завітали першокласники ліцею №28 міста Житомира імені гетьмана Івана Виговського.

Говорили з дітьми про війну, яка продовжується й нині.

«Життя в одній валізі» – це історії про українців під час війни. Бібліотекарі зібрали найновіші твори українських дитячих письменників, які мають терапевтичну та цілющу силу підтримки.

Серед них: «Битва за місто» —­ віршована розповідь Володимира Чернишенка, про єдиного у світі «Пса Патрона» – талісмана Державної служби України з надзвичайних ситуацій; про «ТОР-тракторця, що тягне танк» Олі Русіної; про Супергероя, якого створили українці і який сьогодні відомий усьому світові як «Привид Києва» Джюко Мацуди. У перші 30 годин російського вторгнення над столицею Привид Києва здобув шість перемог у повітрі!

Годинник, мамин рюкзак чи валізка, квітка, уламок ракети, поранений будинок, сирена, біль-зцілення і навіть темрява – усіма цими історіями діти ділилися охоче, адже вони допомагають кожному з нас подолати складні випробування, показують шлях до маленьких і великих перемог.

 

Anna Bohaichuk
Author: Anna Bohaichuk

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *