Екскурсійно-ігрова розвідка «Неймовірні пригоди в місті Книжкино»

На екскурсійно-ігрову розвідку «Неймовірні пригоди в місті Книжкино» до бібліотеки завітали учні третіх класів Зарічанської гімназії Ружинської селищної ради Житомирської області.
Діти з цікавістю долучались до інтерактивного дійства з розгадуванням патріотичних ребусів та знайомства з книжковими валізками, виступали у ролі детективів з розшуку книжок на різних платформах бібліотеки.
На території вільного спілкування «+Teen+ Kids+ Профі» під час знайомства з книгою американської письменниці та психологині Сусанни Ісерн «Велика книжка суперсил», діти стали учасниками презентаційного майданчика «Унікальні і неповторні – це ми».
Дітям сподобалось розгадувати таємничі історії з книги Віктора Ісканделя «Таємничі загадки-2. Випробуй свій розум за допомогою 25-ти загадок з історії». Впоратись з непростими завданнями читачам допомагали малюнки-коди.
Гості бібліотеки отримали велике задоволення від зустрічі з письменницею Світланою Штатською (Гресь), яка сьогодні є в. о. директора бібліотеки. Вона презентувала присутнім свою книгу «Пухнастий Рудий Вусатий або пригоди мудрого кота» з чудовими ілюстраціями художниці Олени Андрущенко.
Бібліотекарі організували для дітей знайомство з книжками циклу «Мистецтво варте уваги!», щоб діти вміли бачити прекрасний світ, творити, знаходити рішення, проявляти свою креативність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *