Привид, який не міг заснути, завітав у твою бібліотеку

Цього недільного ранку, сповненого тиші та спокою, так і хотілося залишитись вдома під теплою ковдрою. Але #твоя_бібліотека тепло й радісно зустріла своїх маленьких читайликів з їхніми енергійними батьками.

Традиційно зустріч з малюками розпочалась із читання. Книжко-помічницею була книга української письменниці Наталки Малетич «Привид, який не міг заснути» з неймовірно красивими ілюстраціями Наталі Чорної.

Ця добра історія розповідає про Привида, який мешкав у покинутому будинку на околиці міста. Він страшенно самотній, оскільки довкола немає людей, яких можна було б навідати увечері. Загасити нічну лампу тому, хто заснув з книжкою, вкрити дитину ковдрочкою. А потім, повернувшись додому, солодко спати цілісінький день. Привид втратив сон, відколи усі його сусіди виселилися. Але одного разу все змінюється: у будинок з привидом оселилася молода сім’я з дівчинкою…

Завдяки чудовій історії про милого й доброго Привида діти змогли побороти страх темряви і моторошних звуків у ній.

Під час заняття діти виконували інтерактивні завдання та ігри на розвиток уваги, моторики, письма, логіки, вчилися працювати в команді.

#Ти_як?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *