Вежа із казок Редьярда Кіплінґа

«ОСЬ ВАМ КАЗКА, ЛЮБІ МОЇ. НОВА І ПРЕЧУДОВА…»
У Великобританії з 27 січня по 4 лютого проводився Національний тиждень оповідання. Це свято мистецтва оповідання та сили оповідань, які об’єднують, розважають і надихають.
Подорожували з «Валізою КнижОК» у цей час до ліцеїв міста, де проводили літературні доріжки, присвячені англійським оповіданням, і бібліотекарі.
Таким чином ми не лише доєднуємось до культурної дипломатії, а й отримаємо можливість зайвий раз сказати від душі «Дякуємо!» країні-партнеру та союзнику України.
Читайликам настільки сподобалась пересувна валізка з творами Редьярда Кіплінґа, видатного англійського поета і письменника, натураліста і мандрівника, великого казкаря, з серії «Тафі й Тегумая» видавництва «Навчальна книга – Богдан», що наші подорожі з книжками продовжились до Всесвітнього дня читання вголос.
«Ось вам казка, любі мої. Нова і пречудова…». Так починається оповідка Редьярда Кіплінґа «Як метелик ніжкою тупнув», замішана на близькосхідному фольклорі та біблійних приповідках. І хоча йдеться в ній про премудрого царя Соломона і Балкіс – царицю Савську, насправді це справжня казка – дотепна, кумедна і повчальна, як і всі історії цієї серії.
Особливо неповторними роблять ці книжки самобутні ілюстрації київського художника Володимира Штанка.
Дітлахи спробували себе у ролі письменників, ставши учасниками імпровізованої читацької арт-лабораторії «Розкажу тобі я казку…», під час якої створювались малюнки на дошці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *