Як зупинити час, щоб подумати

06 лютого 2024 року у світі відзначається Міжнародний День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Це вже 21 День безпечного Інтернету.

Метою Дня безпечного Інтернету є поширення знань про безпечне та відповідальне використання цифрових технологій для дітей та молоді.  Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.

Інтелектуально-ігрове заняття «Як зупинити час, щоб подумати!» до Дня безпечного інтернету провели бібліотекарі для своїх читачів.

Добрим стартом до спілкування, яке відбувалось у межах циклу з інформаційної культури і грамотності «Комп і Ко», стало знайомство з книжкою Ірини Бови «Хаппі та її суперсила». Письменниця створила повчальну казкову історію черепашки Хаппі, з якої діти дізнаються надзвичайно важливі речі про безпеку в мережі.

Чи можна довіряти незнайомцям? Чи треба розповідати батькам, якщо хтось змушує робити те, чого не хочеш, або вимагає інтимні фото?..

Учні молодших класів ліцею № 12 міста Житомира ім. С. Ковальчука долучились до участі у міні-інсценізації «Несподіваний новий друг» соціального театру «Лабіринт».

Для того, щоб дізнатися, як День безпечного Інтернету відзначається в світі та Україні слідкуйте за хештегами  #SaferInternetDay, #День Безпечного Інтернету у соціальних мережах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *