Запрошуємо у цифровий хаб на перегляд тематичних освітніх серіалів

До Дня безпеки в інтернеті, який відзначається в більш ніж 100 країнах і у 2024 році припадає на 6 лютого, у цифровому хабі бібліотеки розпочинається консультативний перегляд тематичних освітніх серіалів від Дія.Цифрова освіта.

На оновленій платформі актуальних знань та навичок Дія.Освіта можна здобути актуальні знання для сучасних професій. Минулого року на ній зареєструвалося 550 000 українців.

Пропонуємо переглянути освітній серіал «Персональна кібергігієна» про базові правила гігієни в інтернеті.

Що таке кібергігієна? Це набір правил і практик, спрямованих на дотримання безпеки в мережі «Інтернет». Виконання простих заходів, таких простих вимог як використання «сильних» паролів, оновлення антивірусного програмного забезпечення, уникнення підозрілих посилань і вкладень, а також регулярне резервне копіювання даних, допоможе запобігти кібератакам.

Фахівці хабу нададуть вам професійні консультації, навчать практичним вмінням опановувати цифрові компетенції та безпечно користуватися інтернетпослугами та продуктами.  Ви дізнаєтеся, як захистити свої дані та пристрої від кібератак, виявити та запобігти інтернетшахрайству, використовувати «сильні» паролі, оновлювати програмне забезпечення та антивірусні програми.

Хочете бути впевненими, що всі ваші робочі та особисті файли захищені? Що дані вашої зарплатної картки і фотографії з галереї не потраплять у чужі руки? Що вас не обдурять під час оформлення OLX-доставки? Для цього варто прийти у бібліотеку за адресою вул. Університетська, 36 у цифровий хаб і переглянути серіал та навчитися уникати неприємних ситуацій в інтернеті.

 

Anna Bohaichuk
Author: Anna Bohaichuk

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *