“Медіапедагогіка” – навчальний посібник у твоїй бібліотеці!

Поціновувачі друкованої якісної літератури, ця новина для вас!

Академія  Української преси у партнерстві з Friedrich Naumann Foundation for Freedom Ukraine переклали з німецької навчальний посібник «Медіапедагогіка» (Даніель Зюсс, Клаудія Ламперт, Крістіна Трюльцш-Війнен).

Посібник охоплює величезне коло проблем та питань, пов’язаних з медіапедагогікою, медіаосвітою, медіакомпетентностями, медіаграмотністю. Книга має комплексний характер, дає достатньо повну картину стану цієї особливо важливої на сьогодні спеціальності.

Видання створене у німецькомовному європейському світі, над ним працювали дослідники з Німеччини, Австрії, Швейцарії, але він є актуальним і корисним для всіх, хто вивчає медіа, їхні впливи та методи роботи з ними. У себе на батьківщині книга видавалась тричі, що також красномовно свідчить про її якість.

У бібліотеці працює хаб цифрової освіти. Тож посібник буде корисним  для підвищення кваліфікації працівників цифрового хабу, дозволить  створити нові методики навчання медіаграмотності на підставі книги та впровадити їх у процес консультування відвідувачів хабу.

Обласна бібліотека для дітей та юнацтва дякує Академії Української преси за цей чудовий подарунок!

#cyfra_library

#ВІТ_хаб_ЖОБДЮ

 

Anna Bohaichuk
Author: Anna Bohaichuk

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *