Право – мистецтво справедливості

Ти – людина, значить маєш права!

Щорічно з 4 по 10 грудня  відзначається Всеукраїнський тиждень права, а 10 грудня – Міжнародний день прав людини.

З метою виховання у дітей інтересу до правових знань, популяризації законів, вміння користуватися своїми правами в різних ситуаціях, розвитку почуття відповідальності працівниками бібліотеки було проведено цикл просвітницьких і правових заходів.

Працівниками відділу обслуговування дітей дошкільного та молодшого шкільного віку було проведено ділову гру «Чи існують права без обов’язків?». Гравці відповідали на питання, пов’язані з правами людини, зокрема, дитини, визначали найголовніші права для однолітків. За допомогою практичних завдань учасники гри вчились відрізняти права від обов’язків. Бібліотекар ознайомила учасників заходу з відповідними Цілями сталого розвитку ООН та провела огляд літератури правової тематики. Захід відвідали учасники Зразкового художнього колективу «Мистецтво фотографії» Житомирського Центру творчості дітей і молоді.

Бібліотекарі відділу обслуговування юнацтва провели з молоддю міста інтерактивну зустріч з елементами тренінгу «Є право – значить є надія» та правову гру «Знай свої права». Під час вирішення правових ситуацій юнаки та дівчата навчилися відстоювати свої права, поважати права інших, бути толерантними.

Для всіх охочих дізнатися більше інформації з правової тематики в бібліотеці діє книжкова виставка «Право – мистецтво справедливості» (вул. Грушевського, 9)

 

#цілісталогорозвитку #глобальнебачення #IFLAClobalVision

Anna Bohaichuk
Author: Anna Bohaichuk

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *