Подарунок бібліотеці від Ольги Бортнікової

У нашій бібліотеці нове надходження!

ЛАУРЕАТ спеціальної Премії від партнерів Марафону Першої онлайн радіостанції аудіокниг в Україні  «SLUHAVKA» в номінації «Поезія» (вікова категорія старше 25 років) Літературного марафону України/Житомирщини «Війна росії проти України. ВІДСІЧ.» – 2023 Ольга Бортнікова подарувала твоїй бібліотеці книгу “Життя vs війна”.

 “Життя vs війна” – книга, яка поєднує в собі поезію та світлини талановитих житомирських митців, а саме: в основу книги лягли 41 про­низливий, чутливий, сильний вірш поетки Ольги Бортнікової та емоції і переживання людей під час війни, зафіксовані на знімках фото­графів Андрія Дідківського, В’ячеслава Ратинського, Тараса Орєшнікова, Леоніда Шевчука і Марти Яроцької.

“Про любов, про біль, про лють і гнів, надію та непохитну віру в Перемогу”, — характеризує Ольга свої вірші. — кожен з них я пропустила через серце”.
 На перших сторінках  — вірші,  написані в підвалі у перші дні повномасштабної.

Ця книга про надію, любов, біль, гнів, віру та в ціло­му переживання українців, яким випало боротися, будувати плани, втрачати, кохати, творити в умовах страшної війни. Війна втомлює, руйнує, калічить, тривожить, знищує. Незважаючи на усе зло і горе, яке вона несе, важливо збирати себе докупи і продовжувати жити, намагаючись при цьому насолоджуватися кожним моментом.

Україна має бути і процвітати. А це означає, що український народ мусить докладати зусиль, кожен на своєму фронті, задля перемоги над окупантами. Переконані, що твори поетів та письменників, ма­теріали документалістів, фотографів є цінною та важливою зброєю у боротьбі. Завдяки їхнім словам та очам світ може відчути і побачи­ти те, що відбувається в Україні.

Ця книга про шану, повагу, пам’ять і боротьбу добра зі злом, де добро обов’язково має перемогти. Книга «Життя vs війна» є голо­сом українців для наступних поколінь, голосом, який лунає в по­езії житомирської поетки та закарбований у застиглих моментах на світлинах фотографів із Житомира.

Нагадаємо, наша землячка Ольга Бортнікова – авторка поетичної збірки «Душа, окрилена любов’ю» (2006), прозових книг: «Подорож в інший світ» (2019), «Лавандова кава» (2021), редакторка і співавторка книги новел «Життєві перехрестя» (2021), книги поезій і фото «Життя vs війна».

Дякуємо пані Ользі за такий чудовий книжковий дарунок!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *