Добрі справи в нашій бібліотеці

5 грудня світ відзначає Міжнародний день волонтера. Для сучасної України це особливе свято. Волонтери – це ті, хто завжди поруч,  це  ті, в кого  є почуття людяності та добра. Адже саме завдяки волонтерам вже десятий рік витримує ворожу навалу Україна.

Впродовж багатьох років наша бібліотека займається  волонтерською діяльністю та підтримує суспільно важливі ініціативи. Бібліотекарі разом з іншими працівниками культури та освіти долучилися до акції «Каштани для ЗСУ», а з військовим капеланом Херсонської зенітної ракетної бригади, капітаном капеланської служби Олександром Прокопенком започаткували патріотичну акцію «Листи для захисників неба: Вільне небо. Вільна країна. Вільна людина». У патріотичній світлиці «Шлях  кришечок українського воїна» для кожного воїна ЗСУ був сплетений ще й браслет-оберіг із жовто-блакитних стрічок.

Неодноразово  проводилися благодійні акції зі збору книг для українських дітей, які переселились в Польщу, Францію, для воїнів ЗСУ, які перебувають в лікувальних закладах області.

Нині у бібліотеці триває збір бляшанок для виготовлення окопних свічок, пластикових кришечок, книг для воїнів ЗСУ.

Разом переможемо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *