«Валізка з книжками» у нашій бібліотеці!

Упродовж багатьох років у бібліотеці відбуваються теплі зустрічі, з дітьми і батьками, під час яких проходить знайомство з новинками літератури, зустрічі із спеціалістами різних напрямків, що сприяють вихованню і розвитку дітей, обговорюються проблемні питання виховання дітей в сім’ї.

Хочу висловити слова вдячності батькам та діткам мініпроєкту «Моя недільна читаночка з Настею» за вашу активність та зацікавленість у книгах. Дякую, що кожної неділі, щоранку, незважаючи на погоду, знаходите час та йдете до бібліотеки на заняття.

Завдяки вам, за підтримки МЗС Німеччини Goethe-Institut, ми отримали «Валізку з книжками». Тепер наші заняття будуть ще крутішими та цікавішими.

«Валізка з книжками» — це проєкт, призначений для дітей, батьків, вчителів, бібліотекарів. Експертки з дитячої літератури Юлія Козловець, Олександра Савченко, Валентина Вздульська, Тетяна Стус, Оксана Лущевська, Катерина Сухоребська та Катерина Міхаліцина відібрали 22 книжки, що допоможуть дітям потоваришувати зі своїми емоціями, обговорити те, що їх турбує, через книги.

Окрім книжок, у наборі будуть також сенсорні іграшки, розмальовки, посібник від відомих психологів та психотерапевтів про те, як розмовляти з дітьми про війну, вміння їх підтримати, пояснити складні речі простою мовою.

Тому цього року валізки їдуть до дітей в українські бібліотеки і серед обраних — наша бібліотека!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *