Поетичний світ Бориса Остапенка

4 грудня 80-річний ювілей відзначає Борис Остапенко – український поет, член Національної спілки письменників України, лауреат премії Національної спілки журналістів України «Золоте перо», Всеукраїнської премії імені Івана Огієнка, обласної премії імені Михайла Клименка.

Борис Остапенко народився у селі Миролюбівка Попільнянського району на Житомирщині. Закінчив філологічний факультет Житомирського педінституту і присвятив себе журналістиці – аж до виходу на заслужений відпочинок працював у Попільнянській районній газеті. Автор збірок поезій “Калинова любов”, “Шагренева трава”, “Світло борозни”, “Уведення до храму”, книжок для дітей “Співучий млин”, “Перший сніг”, збірки мікробаєчок “Шипшинові шипи”, а також документально-публіцистичних видань “Острів Вольності на Унаві” і “Два крила рідного села”.

Публікувався у журналах «Вітчизна», «Дніпро», «Київ», «Україна», «Прапор», колективних збірниках та альманахах, у газеті «Літературна Україна», часописі «Дукля», який видається у Словаччині. Творчість Бориса Остапенка є взірцем поезії про духовне єднання людини і природи, автор закликає берегти неоціненний скарб людства – природу. І це не випадково, адже зростаючи в сільській місцевості, поет змалку відчував її красу, яка й заполонила його серце, повела у світ поезії.

Книги автора не залишаються поза увагою читачів, тому що кожне слово в них дзвенить струнами любові до рідної землі.

Вірші Бориса Остапенка – це перлини сучасної української поезії. Під його пером слова створюють особливу неповторну естетичну ауру.

#твоя_бібліотека_пропонує маленьким і дорослим читачам переглянути тематичну поличку «Поетичний світ Бориса Остапенка».

Вітаємо Бориса Васильовича Остапенка зі славним ювілеєм!

Зичимо нових творчих здобутків та плідної праці на ниві українського письменства!

#тижденьчитання2023

#бутисвоїми

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *