Літературно-музична година “Наш дух не зламати!”

До Дня Гідності і Свободи в Обласній бібліотеці для дітей та юнацтва відбулася літературно-музична година “Наш дух не зламати!”.

З цікавістю присутні слухали поетичні рядки, присвячені Україні та справжнім патріотам, які не пошкодували свого життя заради Свободи, продемонстрували прагнення українців жити у вільній, демократичній державі. Піднесена атмосфера читань, що панувала в залі, була сповнена вірою в безмежній силі єдності, гордості за нашу країну та її народ. Зворушливо лунала поезія сучасних поетів Житомирщини Юлії Талько, Євгенії Юрченко, Світлани Вітер, Сергія Сіваченка. Проникливо звучали патріотичні вірші з вуст бібліотекарів Наталії Нетрибійчук та Олени Степанюк, студентів Поліського національного університету. Зокрема, прозвучали твори Ліни Костенко, Вадима Крищенка, Михайла Жайворона, Василя Головецького, Михайла Плосковітова. Збагатили зустріч і емоційні пісні в авторському виконанні Руслана Мединського. Молодь виявила активність у літературно-мистецькій вікторині “Гідна Відсіч”.

Будьмо гідними пам’яті героїв, які боронили нашу свободу під час революцій і дякуємо мужнім воїнам, які нині відстоюють територіальну цілісність і незалежність нашої держави!

Дню Гідності і Свободи присвячена й тематична поличка “Нескорені”. На ній представлено літературу про доленосні події в Україні початку XXI століття – Помаранчеву революцію та Євромайдан.

 

Anna Bohaichuk
Author: Anna Bohaichuk

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *