Щаслива дитина – успішна країна

З нагоди Всесвітнього дня дитини для маленьких користувачів бібліотекарі підготували перехрестя розваг «Діти мають залишатися дітьми». З метою усвідомлення підростаючим поколінням своїх прав, свобод і обов’язків, вміння практично застосовувати отриману інформацію в житті, читайликів ознайомили з основними положеннями Конвенції ООН про права дитини, з конституційними положеннями, що стосуються дітей.

Допитливі і кмітливі дітлахи охоче переглядали книжкові новинки, читали казки, грали у цікаві і розвиваючі настільні ігри.

Діти – це найголовніший скарб нашого суспільства. І від того, як ми їх виховуємо, які зерна добра, справедливості, мужності ми в них закладаємо, залежить не тільки майбутнє наших дітей, а й майбутнє країни і світу. Тож бажаємо усім дітям щасливого дитинства та мирного неба над головою!

Нагадаємо, що Всесвітній день дитини запровадила ООН. Його основною ціллю є повноцінний розвиток дитини, залучення до повноцінного суспільного життя.

Вже не раз було доведено, що від якості дитячих років залежить усе подальше життя.

Цей день був заснований у 1954 році та відзначається 20 листопада кожного року, маючи на меті сприяння міжнародному згуртуванню щодо покращення добробуту малюків та підлітків.

20 листопада  в 1959 році Генеральна Асамблея ООН прийняла Декларацію прав дитини. Також 20 листопада в 1989 році  Генеральна Асамблея ООН прийняла Конвенцію про права дитини. Починаючи з 1990 року одночасно з Всесвітнім днем дітей також відзначають річницю дня прийняття Генеральною Асамблеєю ООН як Декларації, так і Конвенції про права дітей.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *