Презентація трьох альманахів поезії “Нескорена Україна”

Доробок увібрав твори 105-ти авторів з різних куточків України та діаспори, зокрема, твори поетів: Ніни Шаварської, Раїси Плотникової, Лариси Галич, Юлії Манойленко, Ольги Рось.

Поезії написані авторами після 24 лютого 2022 року, видані Національною спілкою письменників України НСПУ у Житомирському видавництві “Рута”.

Презентація трьох альманахів  “Нескорена Україна” відбулася 16 листопада 2023 року в Обласній бібліотеці для дітей та юнацтва Житомирської обласної ради за участі:

  • Тетяни Пишнюк (Фольварочної) – письменниці, заступниці голови НСПУ;
  • Ніни Шаварської – поетеси, ведучої мистецьких програм на радіо “Культура”, директорка Будинку письменників;
  • Світлани Кас’яненко – поетеси, виконавиці власних пісень, громадської діячки та волонтерки.
 Усіх присутніх об’єднали спогади про лютий 2022 року, який кожен проживав по-своєму. Історії про бабусину скриню, яка стала захистом від усього лихого для двох маленьких дівчаток, про лікаря-француза, який у польових умовах від 2014 року робить операції хлопцям і дівчатам з передової, пораненого хірурга, який оперує на милицях, про песика, який співає пісень разом зі своєю хазяйкою та підіймає бойовий дух солдатів, –  нагадали кожному про свої особисті історії, переживання та як важливо у найскрутніших життєвих обставинах єднатися.
Світлана Кас‘яненко виконала пісні з альбому “Озеро Любові” та подарувала бібліотеці три авторські дитячі книжки.
#твоя_бібліотека_дякує за творчий вечір, душевне спілкування, теплі поезії та пісні нескореності, які звучали сьогодні для кожного з нас.

 

 

 

Anna Bohaichuk
Author: Anna Bohaichuk

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *