Відкриття художньої виставки «Україна в серці»

На презентацію художньої виставки, яку провела керівниця гуртка «Образотворче мистецтво» Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Альона Мінчук, у Обласну бібліотеку для дітей та юнацтва завітало багато гостей.

До присутніх з вітальним словом звернулися: методист центру Андрій Маєвський, голова батьківського комітету творчого гуртка Світлана Баргилевич, завідувачка відділу соціокультурної діяльності та естетичного виховання дітей бібліотеки Тетяна Данилевич.

Юні художники Олександра і Аліна Ковальчук, Анна Лисюк, Софія і Альбіна Андрющенко, Софія Кіпчук, Марія Купрієнко, Мілана Шведова та Анастасія Баргилевич з натхненням представляли свої роботи, читали вірші, давали міні-інтерв’ю.

Зі сльозами на очах присутні на заході слухали виступ Дар’ї Онищенко, яка розповіла про роботу над картиною «Незабутні спогади», присвячену рідному батькові, Герою України.

Під час створення роботи Дар’я зрозуміла, що кожна хвилина, прожита у колі рідних людей, є надто важливою. Сьогодні ніхто не знає, що може трапитися з ним завтра. Багато людей, через вторгнення на нашу землю ворога, втратили домівки, близьких. Всі вони відчувають гостру потребу обійняти тата і матусю, чоловіка і дружину, сина і доньку. Дівчинка закликала присутніх вірити в Перемогу.

Особливе враження в учасників презентації викликали і творчі роботи Мілани Шведової.

Під час виступу дівчинка сказала: «Своїми роботами я хотіла показати, які українці сильні та вольові люди. Як без страху і сумнівів рухаються до Перемоги! В одній із робіт я прагнула представити образ дівчини сильної духом, яка не бажає підкорюватись ворогу. В іншій – дитину та батька, які міцно тримаються за руки і не хочуть прощатися, адже ніхто з них не знає, чи зустрінуться вони знову».

Окрасою заходу стала музична композиція «Роздуми», яку виконали учні десятого класу ліцею №34 міста Житомира Уляна Поляк і Михайло Слободенюк.

Anna Bohaichuk
Author: Anna Bohaichuk

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *