Шлях до успіху

Ми маємо цінувати кожну мить за те, що вона нам дає, бо якщо відпустимо її, не насолодившись, то втратимо цю можливість назавжди.

Як цінувати унікальність моменту, інтегрувати в наше життя дзен, якого Стів Джобс навчився у свого японського наставника і який став запорукою його успіху, бути відкритим для творчості – про це говорили сьогодні з відвідувачами бібліотеки.

Ними стали студенти першого курсу природничого факультету, спеціальності «102 Хімія» Житомирського державного університету імені Івана Франка разом із своїми викладачками Ольгою Авдєєвою і Оленою Євдоченко.

Вони активно виконували завдання тренінгу особистісного зростання «Шлях до успіху» за книгою Ектора Гарсії «Ічіго-ічіє. Японське мистецтво проживати незабутні моменти».

Бібліотекарі також запропонували учасникам заходу ознайомитися з роботами українських художників, твори яких стали частиною світового фонду живопису, біля книжкової виставки-експозиції «В дивних фарбах мрії потопають…».

Інтерактивне дійство відбулось і біля мистецької викладки «Засвіти кольори веселки» Тетяни Данилевич, ілюстраторки книжок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *