Вітаємо Людмилу Сергіївну Крикливець

За словами професора Олександра Чиркова, пані Людмила – справжня письменниця, яку Бог наділив даром лікувати не тільки тіло, але й серця людей, бо в кожному рядку її книг живе любов. Оптимістка у житті, шанувальниця класичної музики і світової літератури, ювілярка в своєму житті сповідує принцип: «Віддай прекрасне своєчасно, зігріваючи інших, ти не згаснеш».

Ювілярка – незвичайна жінка, пристрасна і талановита. У її творчості тісно переплітається громадянська мужність  і щемна лірика, яка розкриває душу письменниці.

Відома лікарка-фахівець Людмила Сергіївна Крикливець народилась на Хмельниччині, виховувалась у родині вчителів. Від батьків їй передалось переконання, що в світі має панувати справедливість, повага до людини, яка є найвищою цінністю будь-якого суспільства. Ці переконання передала письменниця героям своїх поетичних і прозових творів.

Людмила Крикливець – гордість нашого Поліського краю – і за своєю професією (вже 43 роки лікує і рятує людей від болю), і за творчістю. Член Національної спілки письменників України, авторка 19 художніх книг, поетичних збірок, публіцистичних творів, має чимало публікацій в пресі. Переможниця обласного конкурсу «Краща книга року»(2013,2014).

Лавреат обласної премії (2023) імені Михайла Клименка за книжку «В гармонії з сонцем».

Щиро вітаємо Людмилу Сергіївну з ювілеєм, зичимо їй міцного здоров’я, земного щастя та подальших творчих ужинків!

Всіх охочих ознайомитись з творчістю письменниці #твоя_бібліотека_ запрошує до перегляду тематичної полички “Поетичний світ Людмили Крикливець” за адресою: Грушевського, 9.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *