У Житомирі відбулась презентація книги Марʼяни Савки “Люди на каві”

Мар’яна Савка запрошувала на каву у Житомирі! І не лише на каву, а ще й на теплу розмову про свою першу прозову книгу «Люди на каві», про її героїв та героїнь — звичайних людей, які живуть своє життя, з його драмами, болючими розривами і вічним прагненням щастя.

Люди на каві. Та про що вони лишень не говорять! Сміються, сваряться, зізнаються в коханні, розповідають про подорожі, будують плани. Встигай лише записувати.

Ці історії — про звичайних людей, які живуть своє життя, з його драмами, болючими розривами і вічним прагненням щастя.

Тут багато чуттєвості, гумору і фіксації моменту, бо так важливо відчути мить, у якій ти живий і відчуваєш світ довкола — у повноті емоцій, звуків, смаків, кольорів. І в цьому сенсі цю збірку оповідань можна було б назвати свого роду гідом у світі органів чуття, бо головний герой тут — людина, яку можна обійняти і яка хоче, щоб її чули, бачили і любили.

Мар’яна Савка — головна редакторка і співзасновниця «Видавництва Старого Лева», письменниця, перекладачка, волонтерка, актриса, перформерка, художниця. Авторка 21 книжки для дітей і дорослих та культурно-мистецьких проєктів. Фронтвумен Тріо «Мар’яничі».

Як ілюстраторка дебютувала в 2019 з книжкою Юрка Іздрика «Меланхолії».

Від 2017 року є Посланцем з толерантності ПРООН в Україні, з 2018-го — входить до ПЕН-клубу, має титул «Обличчя Львова» за версію журналу «Boom Awards».

Двічі потрапляла до списку «100 найвпливовіших жінок України» за версією журналу «Фокус».

У 2018 та 2021 році увійшла до рейтингу «Топ-100 успішних жінок України» за версією журналу «Новое Время».

Ведуча авторської програми на YouTube-каналі «Мар’яничі на ніч».

Ті, хто хоче ознайомитись з книгою Марʼяни Савки “Люди на каві”, можуть прочитати її в #Твоїй_бібліотеці за адресою вул. Університетська, 36.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *