Книжки в подарунок бібліотеці від Надії Гармазій та Таїси Манжули

Під час Всеукраїнської науково-практичної конференції керівників бібліотек для дітей, яка проводилась у Житомирі 25-27 жовтня 2023 року, Таїса Манжула, директорка Кіровоградської обласної бібліотеки для дітей ім. Т.Г.Шевченка, передала цінний подарунок – дві художні книжки авторки Надії Гармазій з автографами для читайликів обласної бібліотеки.

Надія Гармазій – поетеса, критикиня, Членкиня Національної спілки письменників України (2012), Лавреатка літературних конкурсів: «Гранослов» (2004, 2005), «Сокіл степів» (2009, 2010), лавреатка обласної літературної премії ім. Є. Маланюка у номінації «Поезія» (у тому числі драматичні твори і переклади)» ‒ за книгу «Попелище для феніксів» (2019).

Подаровані книжки Надії Гармазій “Марго та Єдиноріг, що жив у буфеті” та “Канікули з Єдинорогом” належать до серії “Нова українська казка”. Видання є  переможцем конкурсу рукописів проєкту “Читай українською”.

Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва щиро дякує авторці та гості конференції. Сподіваємось на плідну співпрацю і в майбутньому!

 

Admin
Author: Admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *