Вітаємо з днем народження Ларису Бойко!

Лариса Бойко –  композиторка, педагог, виконавиця пісень у жанрі «співана поезія», лауреат літературно-мистецької премії імені Лесі Українки Житомирського обласного відділення Українського фонду культури, , лауреатка та дипломантка Всеукраїнських фестивалів та конкурсів: “Українська родина – 2003″(Київ), “Славутич – 2009”, “Співаймо про Житомир”(2009), “Чорнобильські мотиви”(2011, Дніпропетровськ), “Словоспів”(Рівне, 2021), член асоціації композиторів Житомирщини.

Народилася у місті Новоград-Волинському (нині Звягель) Житомирської області.

Закінчила з відзнакою Дрогобицьке музичне училище та Київський інститут культури за спеціальністю керівник оркестрового колективу.

Авторка низки аудіоальбомів на вірші українських поетів: Ліни Костенко, Валентина Грабовського, Михайла Пасічника, Світлани Штатської, Ганни Чубач, Ніни Комашні та інших.

Лариса Бойко тісно співпрацює з обласною бібліотекою для дітей та юнацтва. Ії пісні, присвячені рідному краю, природі, людині, красі людських почуттів, звучать під час багатьох заходів для дітей та молоді.

У тандемі з художником Юрієм Камишним, створила музично-поетичні мініатюри за мотивами його картин. Барви та мелодії цієї збірки торкаються найпотаємніших струн душі, озиваються в ній лагідною луною, малюють в уяві величні картини чарівних миттєвостей українського побуту, краєвидів рідної землі та неосяжного світу.  З виданнями  “Грає сонце на струні” та “Тішся, дитино” можна ознайомитися у бібліотеці за адресами: вул. Університетська, 36 та вул. Грушевського, 9.

Лариса Бойко є людиною різносторонніх здібностей, веде активний спосіб життя. У 2023 році нагороджена відзнакою “Українська берегиня”, а 29 жовтня 2023 року, напередодні свого дня народження, вона виборола три золоті та одну срібну медалі на Чемпіонаті України з плавання.

Бібліотека вітає іменинницю та бажає їй творчого натхнення, невичерпного оптимізму та енергії!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *