Твоя бібліотека вітає поета Анатолія Клюска з ювілеєм

25 жовтня свій день народження святкує поет Анатолій Клюско, член Національної спілки письменників України.

Народився Анатолій Олександрович 1963 року у мальовничому селі Тернівка Новоград-Волинського району (нині Звягельського) у родині агронома й вчительки, які відіграли велику роль у розвитку його поетичних здібностей.

Здобувши середню освіту, у 1981 році вступив на економічний факультет до Київського державного університету імені Тараса Шевченка. Відслужив в армії. Працював слюсарем, економістом, викладачем Житомирського технікуму землевпорядкування.

Нині займається підприємницькою діяльністю, здійснює промоцію книги у Звягелі, утримуючи сучасну книгарню з романтичною назвою «Обрій». Разом з дружиною виховали троє дітей, мають четверо онуків.

За висловом Валентина Грабовського «Своїм доскіпливим поетичним словом він прагне просвітити до дна непрості душі наших досить незвичних сучасників».

Збірки поезій Анатолія Клюска, сповнені громадянської лірики – роздумів про Україну і українське, їм притаманний здоровий гумор, іронія та ліричність.

Анатолій Клюско автор чотирьох збірок поезій: «Тридцять три» (1997 р.), «Дике поле» (2001 р.), «Хроніка української революції» (2005 р.), «Філософія кохання» (2017 р.), та книги для дітей «Таратут, або Вовин сон» (2018 р.).

Лауреат літературної премії імені Василя Юхимовича (2017 р.), Лауреат обласної літературної премії «Дідусева казка» (2023 р.).

Бажаємо ювіляру натхнення, наснаги, творчих злетів, невичерпного оптимізму, вдячних читачів.

Сьогодні до нашого проекту #твоя_бібліотека читає приєдналися з привітаннями ювіляру студентки-другокурсниці Новоград-Волинського політехнічного фахового коледжу Тамара Осіпчук та Анастасія Сеїдова. Вони читають поезію Анатолія Клюска “Україні” та “Із днем народження, народе”.

#Твоя_бібліотека вітає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *