Навчальний вебінар антифейкової гри «НотаЄнота»

А ви уже готові до тижня медіаграмотності? У суботу 21 жовтня 2023 року о 10:00 запрошуємо освітян, бібліотекарів, активістів та усіх, хто цікавиться розвитком критичного мислення та інформаційної гігієни на навчальний вебінар антифейкової гри «НотаЄнота».
Під час вебінару учасники детально розберуть завдання гри на основі фейків, а також алгоритм організації та проведення гри. Після вебінару учасники на електронну пошту отримають презентацію для проведення гри “НотаЄнота” та онлайн-матеріали для проведення заходу у своєму навчальному закладі, бібліотеці.
Участь у вебінарі безкоштовна за попередньою реєстрацією https://forms.gle/vnZ8bC2CkErnjshK9
“НотаЄнота” – це командна гра для учасників, віком від 13 років. Мета гри – показати, як працюють фейки та дезінформація на основі справжніх кейсів, навчитися визначати ворожі впливи та їхні цілі. Для організації гри необхідно зібрати щонайменше 2 команди по 3-4 гравці. Найбільша кількість гравців, які одночасно грали у “НотаЄнота” – 140 (15 команд).
Авторка антифейкових ігор – фактчекерка, головна редакторка проєктів “НотаЄнота” та “По той бік путінської брехні”, викладачка НН Інституту журналістики КНУ ім.Т.Шевченка Альона Романюк. Проєкт “НотаЄнота” переміг в медіаакселераторі «Mediengeist» від Куншт та Goethe-Institut Ukraine у листопаді 2022 року.
Anna Bohaichuk
Author: Anna Bohaichuk

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *