Животворна сила слова

Тринадцятого жовтня відзначає свій 77-й день народження поетеса Галина Цепкова.

Галина Василівна – членкиня Національної спілки письменників України, лавреатка премії імені Михайла Клименка (2013 р.), премії імені Василя Юхимовича (2014 р.) та обласної відзнаки “Краща книга року – 2017”, багаторазова переможниця Всеукраїнського літературно-мистецького свята “Просто на Покрову”.

За творчу діяльність нагороджена Почесною грамотою Верховної Ради України, дипломом “Гордість міста” у галузі культури, а в 2019 році отримала високу відзнаку земляків – звання “Почесний громадянин міста Коростеня”.

З-під пера Галини Цепкової вийшло багато поетичних книг. Її творчість має вдячних шанувальників не лише в рідному місті Коростень, а й в Україні та за кордоном. Окремі твори поетеси поклали на музику композитори Тетяна Гаврилюк, Міха Козимиренко, Олександр Перловський. За висловом літературознавиці Тетяни Шубіної, “Поезія Галини Цепкової глибоко образна, живописна і символічна. Враження і почуття, настрої і роздуми органічно поєднуються. У цьому – талант справжнього майстра слова. Її поезія – це своєрідна епопея людської душі “.

#твоя_бібліотека_запрошує усіх охочих ознайомитися з творчістю поетеси та переглянути тематичну поличку “Животворна сила слова”. Бажаємо Галині Василівні натхнення, наснаги, творчих злетів і невичерпного оптимізму!

Anna Bohaichuk
Author: Anna Bohaichuk

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *