Всеукраїнський урок єдності у цифровому хабі бібліотеки

6 жовтня 2023 року о 12 годині Обласна бібліотека для дітей та юнацтва долучиться до трансляції Всеукраїнського уроку, присвяченому медіаграмотності, 

Запрошуємо школярів 5-11 класів, їхніх батьків та вчителів до цифрового хабу, де ви зможете наживо переглянути трансляцію на YouTube-каналі Перший, а також 13 жовтня о 9:30 у повторі.

Всеукраїнський урок з медіаграмотності реалізовується в рамках національного проєкту з медіаграмотності «Фільтр» @filter.mkip Міністерства культури та інформаційної політики України @mkip_ukraine та Суспільного Мовлення @suspilne.media за підтримки Програми розвитку ООН в Україні @undpukraine та фінансування уряду Японії.

16 лютого 2022 року «Фільтр» вперше ініціював Всеукраїнський урок з медіаграмотності, до якого долучилася вся країна. Виклики, з якими ми зіштовхнулися вже за лічені дні, показали, що єдність — запорука нашої боротьби. Вміння не вестися на маніпуляції та протидіяти дезінформації допомагають зберегти єдність. 

Тож 6 жовтня «Фільтр» разом за підтримки партнерів уже вдруге організовує такий урок. Глядачі дізнаються:

  • як протидіяти соціальним стереотипам;
  • хто такі боти та тролі;
  • як розумно споживати інформацію та не вестися на маніпуляції.

Також організатори підготували сюрприз для школярів старших класів, про який оголосять під час уроку.

Тривалість онлайн-уроку — 30 хвилин, тож у хабі цифрової освіти бібліотеки слухачі матимуть ще додатково 15 хвилин для обговорення прослуханого матеріалу. 

Звертаємо Вашу увагу, що в разі оголошення повітряної тривоги, рекомендовано перервати перегляд уроку та подивитися його самостійно в записі в Youtube. За цим посиланням буде збережений запис трансляції: https://youtube.com/live/G61ApaBOeeY

Долучайтеся до трансляції разом зі своїми близькими. Критичне мислення — це наш щоденний вклад у стійке суспільство!

#cyfra_library

#ВІТ_хаб_ЖОБДЮ

Anna Bohaichuk
Author: Anna Bohaichuk

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *