Нащадки славних козаків

В межах обласної патріотичної акції для дітей та молоді «Синьо-жовтень» бібліотекарі провели для учнів ліцею №19 інтелектуально-розважальну гру «Нащадки славних козаків» та історично-патріотичну гру «Козацькому роду нема переводу».

Дівчата та юнаки активно брали участь у конкурсах, дізналися цікавинки з козацького життя, символи козацтва, звичаї козаків. Учасники гри складали прислів’я з “розсипанок”, відповідали на запитання вікторини, малювали козака, а особливо сподобався всім конкурс «Відгадай, хто я?». Хлопці й дівчата продемонстрували глибокі знання з історії козацтва, вправність, особисті таланти, вміння працювати у злагодженому дружньому колективі та довели, що справді гідні своїх предків!

До уваги учнів бібліотекарі представили тематичну поличку «Нащадки славних козаків – захисники України», ознайомили з книгами про надзвичайно багату подіями та героями козацьку епоху, славні козацькі традиції, видатних представників козацької доби.

Для відвідувачів у бібліотеці оформили героїко-патріотичну зону «Слава захисникам України!», яка знайомить зі славною історією з прадавніх годин до сьогодення. Буремні події сьогодення знаходять своє відображення у творчості сучасних українських письменників. До уваги користувачів пропонуємо цикл патріотичних плакатів «Захисникам держави – честь і слава!» з віршами, які надихають на перемогу.

Admin
Author: Admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *