Нагороджені найкращі бібліотеки Житомирщини

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек, у Житомирській обласній бібліотеці для дітей та юнацтва відбувся захід, присвячений працівникам бібліотечної сфери області, на якому подякували бібліотекарям за надважливу працю. Начальник Управління культури та туризму Житомирської облдержадміністрації Анатолій Душко вручив почесні грамоти і подяки працівникам публічних бібліотек області та побажав всім невичерпної енергії та наснаги.

Також були нагороджені переможці щорічного конкурсу «Краща бібліотека Житомирщини – 2023», організаторами якого є обласне управління культури та туризму та обласна наукова універсальна бібліотека імені Олега Ольжича.

Переможцями стали:

— в номінації «Краща сільська бібліотека» — бібліотека-філія с. Зарічани КЗ «Публічна бібліотека Станишівської сільської ради»;

— в номінації «За кращі практики роботи з молоддю» відзнаку отримала Звягельська бібліотека-філіал «Молодіжний бібліотечний простір імені Лесі Українки»;

— в номінації «За кращі практики роботи з дітьми» — Сербівська сільська бібліотека Ємільчинської селищної ради;

— в номінації «Краща центральна бібліотека» перемогу розділили Публічна бібліотека з філіями Бердичівської МТГ та КЗ «Центральна публічна бібліотека імені Василя Скуратівського» Малинської міської ради.

Переможці отримали книги під супровід музичних привітань. Захід пройшов у теплій невимушеній обстановці дружнього професійного спілкування.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *