Бібліокрос “Насінинки” у EKOstation “М’ята”

У минулі вихідні відбулась довгоочікувана недільна зустріч.

Недільний ранок для малечі розпочався з приємної зустрічі з природою, адже дорогою до бібліотеки діти разом з батьками та бабусями встигли назбирати каштанчиків для наших захисників, побачити безліч різноманітних рослин. Темою зустрічі у EKOstation “М’ята” стала красуня-природа.

Для читання ми обрали оповідання «Калинові пломінці» українського письменника Василя Чухліба зі збірки віршів та розповідей «Буду я природі другом». Ця книга вчить дітей доброті, любові та шанобливому ставленню до природи. З прочитаного діти дізналися про лікувальні властивості ягідок калини. Згадали назви дерев, які вони мають листочки, як змінюються в кожну пору року.

Під час бібліокросу “Насінинки” допитливі малюки дізналися, що життя будь-якої рослинки розпочинається з насіння. Із задоволенням виконували завдання з пошуку насіння тієї чи іншої рослинки.

Вересень – сезон каштанів, тому головними помічниками на занятті стали саме вони. Діти рахували їх на швидкість, виявили активність під час естафета, хто швидше збере каштанчики до корзинки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *