Презентація книги «Солотвин. З глибини минулого до наших днів»

21 вересня 2023 року у #твоїй_бібліотеці відбулась презентація книги «Солотвин. З глибини минулого до наших днів», автором якої став уродженець Старого Солотвина, письменник, голова спілки письменників України, головний редактор «Української літературної газети» Михайло Сидоржевський.

 

Книга «Солотвин. З глибини минулого до наших днів» – не лише про історію села. Це багато в чому роздуми про життя, людей, їх діяння, перемоги та невдачі.

Присутні на презентації поети та письменники, творча громадськість міста, місцеві дослідники минувшини у своїх виступах достатньо оцінили нове краєзнавче видання.

Зокрема, Петро Білоус, український літературознавець, письменник, доктор філологічних наук, професор зазначив, що ця книга –гарний приклад того, як потрібно ставитись до свого краю, до місця, де ти народився та жив. Це і є патріотизм без гучних заяв, зафіксована пам‘ять багатьох поколінь.

Віталій Зарицький, директор видавництва “Ліра-К”, який видавав книгу «Солотвин. З глибини минулого до наших днів», підкреслив, що ця праця підіймає великий пласт історії та культури, який сьогодні, на жаль, не може дати загальний курс з історії України.

На важливості книги для вивчення глибинної історії України, походження слов‘ян та українців, як їх фактичного ядра, наголосив і письменник, скіфознавець Володимир Петрук.

На завершення презентації голова Житомирської обласної організації Національної спілки письменників України Світлана Гресь (Штатська) та очільниця Житомирської обласної бібліотеки для дітей та юнацтва зазначила, що Михайло Сидоржевський – один з авторів, який завжди чесний перед читачем.

 

Сподіваємося, що найближчим часом читачі Житомирської обласної бібліотеки для дітей та юнацтва ознайомляться з подарованим автором виданням.

Фото: Ганна Богайчук

Admin
Author: Admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *