Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу «Лідер читання — 2023»

Підведено підсумки обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Лідер читання — 2023».  Конкурс проходив у рамках реалізації Стратегії розвитку читання на 2023 – 2032 роки «Читання як життєва стратегія», Стратегії розвитку бібліотечної справи в Україні до 2025 року «Якісні зміни бібліотек задля забезпечення сталого розвитку України», спрямованих на консолідацію суспільства; дотримання європейських цінностей, інтеграцію у європейське співтовариство та рівний доступ до інформації, знань і культурного надбання.
Тема року — відзначення ювілеїв українських письменників: Марка Вовчка, Ольги Кобилянської, Бориса Грінченка відповідно до Постанови Верховної Ради України «Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2022-2023 роках» від 17 грудня 2021 року № 1982-IX. Конкурс проводився за ініціативи Національної бібліотеки України для дітей , за сприяння Національної секції Міжнародної ради з дитячої та юнацької книги IBBY, Української асоціації працівників бібліотек для дітей, БО «Фонд Миколи Томенка «Рідна країна», університету Григорія Сковороди в Переяславі.
Для участі у конкурсі необхідно було підготовлений кросенс (це могла бути чи біографія, чи творчість, чи окремий твір українських письменників-ювілярів 2023: Марка Вовчка, Ольги Кобилянської, Бориса Грінченка від переможця етапу лідера читання бібліотеки.
Що таке кросенс? Це візуальний асоціативний ланцюжок, який складається з 9 зображень, кожне з яких пов’язане з попереднім і наступним зображенням, що в результаті з різних сторін розкриває певне поняття, явище, факт тощо.
Вітаємо Поліну Борисюк, користувачку Житомирської обласної бібліотеки для дітей та юнацтва з перемогою у Всеукраїнському конкурсі “Лідер читання – 2023”!
Бажаємо нових звершень та перемог!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *