Бесіда-тренінг «Ти повинен знати!»

14 вересня до Всесвітнього дня надання першої медичної допомоги бібліотекарі разом з Тетяною Грибан, медичною сестрою спеціалізованого центру з надання допомоги дітям з гострою травмою Житомирського обласного інформаційно-аналітичного центру медичної статистики, провели бесіду-тренінг «Ти повинен знати!»

Першокурсники Житомирського професійного ліцею, присутні на зустрічі, дізналися, якими мають бути перші дії при наданні допомоги постраждалим для полегшення травми або хвороби.

Зазвичай таку допомогу надають професіонали-медики, проте ази першої домедичної допомоги мають знати всі, щоб не втратити дорогоцінні хвилини на порятунок.

Пані Тетяна ознайомила з алгоритмом дій з надання першої допомоги. Надала практичні поради, що потрібно робити при пораненнях, порізах, ударах, падінні, переломах, вивихах.

Тетяна Миколаївна наголосила, що велике значення в комплексі заходів першої медичної допомоги має якнайшвидша доставка постраждалого до лікувальної установи для подальшого огляду та лікування.

На завершення спікерка побажала присутнім берегти себе і бути стійкими до будь-яких життєвих негараздів.

#твоя_бібліотека бажає всім берегти своє здоров’я.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *