Михайло Сидоржевський – Лавреат «МЕДАЛІ ҐАРЕТА ДЖОНСА» 2023 року

Михайло Сидоржевський — журналіст і літератор, головний редактор «Української літературної газети», автор публікацій про трагедію Голодоморів на Житомирщині, голова Національної спілки письменників України, став  лавреатом відзнаки «Медаль Ґарета Джонса. Правда і Честь» за 2023 рік, яка присуджується за дослідження Голодомору.

Про це повідомили в Інституті журналістики КНУ імені Тараса Шевченка, що є засновником нагороди.

Недержавною нагородою відзначають журналістів, видавців, науковців і доброчинців за вагомий внесок у дослідження Голодоморів в Україні та сприяння відновленню історичної правди.

Відзнака заснована Інститутом журналістики КНУ імені Тараса Шевченка в пам’ять про відомого валлійського журналіста Ґарета Джонса, який першим розповів світові про геноцид в Україні 1932-1933 років.

Окрім Михайла Сидоржевського, Лавреатами у 2023 році стали:

Левко Лук’яненко — правозахисник, публіцист, почесний голова Національної асоціації дослідників Голодомору-геноциду в Україні (1994 – 2000 рр.), автор публікацій про Голодомори в Україні, Герой України (посмертно),

Олександр Панченко — журналіст, дослідник, автор сотень журналістських публікацій про Голодомор і політичні репресії проти українців, десятків книг політичної публіцистики та україністики.

Віктор Ющенко — третій Президент України, ініціатор вшанування пам’яті жертв Голодоморів в Україні на державному рівні, автор книги «Недержавні таємниці» та інших публікацій, де висвітлено тему Голодомору.

Михайло Сидоржевський – автор книги поезій “Навпіл між обома світами”, збірок публіцистики “Здвиг”, “Туга за свободою”, “Пам’ять нашого роду” та “Час фарисеїв і героїв”, а також численних публікацій у різноманітних виданнях.
21 вересня о 16.00 Михайло Сидоржевський презентуватиме у Житомирській обласній бібліотеці для дітей та юнацтва ( вул.Університетська, 36) свою нову книгу “Солотвин. З глибин минулого до наших днів”.

 

 

 

 

Anna Bohaichuk
Author: Anna Bohaichuk

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *