День народження відзначає Андрій Савенець

5 вересня день народження відзначає Андрій Савенець – поет, критик, літературознавець, перекладач, дослідник перекладу, ще один представник нашої письменницької діаспори у Польщі.
Народився Андрій Савенець в родині вчителів у с. Корнин Попільнянського району на Житомирщині. Закінчив філологічний факультет Житомирського державного педагогічного університету імені Івана Франка. Працював у місцевій пресі, викладав українську та англійську мову в Білківській ЗОШ І-ІІ ст. Попільнянського району, згодом працював у Житомирському училищі культури і мистецтв імені Івана Огієнка, Житомирському державному педагогічному університеті імені Івана Франка.
У 2001-2005 роках навчався в аспірантурі Люблінського католицького університету. Має науковий ступінь доктора гуманітарних наук.
Автор поетичних збірок, друкувався в часописах як поет, критик, літературознавець. Публікувалися його переклади класиків світової літератури.
Член Національної спілки письменників України.
Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва вітає Андрія Миколайовича з днем народження! Бажає подальшого високого творчого лету і нових вдячних читачів!
Admin
Author: Admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *