Держави славна назва – Україна

День проголошення Незалежності – 24 серпня 1991 року став визначною датою в історії українського народу, доленосною віхою на шляху до демократії та суспільного єднання.
Це свято кожного з нас – і тих, хто зміцнював суверенітет держави протягом останніх десятиліть, тих, хто нині боронить територіальну цілісність нашої Батьківщини, і молодих людей, які далі розвиватимуть Україну.
До Дня Незалежності України працівники бібліотеки організували патріотичний флешмоб «Незалежні – назавжди!», у якому містяни мали змогу привітати нашу державу зі святом. На стікерах у формі сердець усі охочі залишали свої побажання, сформували з них спільне жовто-блакитне серце як зізнання у любові до України.
Захід об’єднав великих і маленьких українців у щирих почуттях до Батьківщини. До послуг користувачів бібліотекарі оформили книжкову виставку «Держави славна назва – Україна», на якій представлено літературу про історію та легендарні постаті держави, про тернистий шлях української нації до самовизначення, а також духовну велич і силу України.
Для онлайн-користувачів пропонуємо віртуальну виставку «Правдива історія від Данила Яневського».
До великих державних свят – Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України – #твоя_бібліотека підготувала книжкові виставки, що містять видання про історію та сьогодення нашої Батьківщини.
Слава Україні!
Героям слава!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *