Прапор, що пройшов через віки

Під час повномасштабної війни весь світ дізнався про самовідданість і хоробрість українського народу, а наш синьо-жовтий прапор вивішують на балконах, носять на собі, прикріплюють до машин на знак підтримки українців.

Щорічно, згідно з Указом Президента від 23 серпня 2004 року, українці відзначають День Державного Прапора України, одного з найважливіших символів нашої країни. Цього дня відбувається офіційна церемонія підняття прапора по всій Україні.

Діти, які відвідали бібліотеку сьогодні, поринули в історичну інфоподорож «Прапор, що пройшов через віки». Допитливі читачі мандрували історичними подіями з давніх часів і аж до сьогодення. Охоче створювали «Квітку сонця» – соняха з синьо-жовтими пелюстками, на якому писали побажання для нашої країни та її відважних захисників.

Із задоволенням виготовляли об’ємні листівки з кольорових смужок на майстеркласі «Прапор вільної держави», під час якого дізналися, що кольори прапора відображають національні традиції, почули історію появи стяга і чому він має саме такі кольори: синій – ясне небо, а жовтий – золоте пшеничне поле під ним.

У цей день ми від всього серця хочемо сказати: «Дякую!» всім тим, завдяки кому синьо-жовтий прапор гордо майорить над нашою славною країною та за її межами.

Слава Україні!

Героям слава!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *