Людина з великим серцем

#твоя_бібліотека долучається до відзначення 170-річчя від дня народження Володимира Короленка. Володимир Галактіонович Короленко увійшов в історію літератури як автор численних повістей і оповідань, художніх нарисів, чотиритомної «Історії мого сучасника», як критик і публіцист.

Його творчість, позначена рисами глибокої самобутності, складає своєрідний літопис цілої епохи. Твори Короленка реалістично зображують ті сторони народного життя, яких до нього в літературі ніхто не торкався.

Життя, літературна творчість і громадська діяльність Короленка упродовж багатьох років були тісно пов’язані з Україною.

Видатний письменник народився 27 липня 1853 року в Житомирі, у родині повітового судді. Тут минуло його дитинство. У Житомирі на вшанування пам’яті відомого письменника встановлено погруддя, упродовж багатьох років успішно працює Літературно-меморіальний музей В. Г. Короленка, який міститься на вулиці, що носить його ім’я.

Нашими колегами підготовлено краєзнавчий матеріал, присвячений Володимиру Короленку, з яким ви можете ознайомитися на сайті бібліотеки: https://www.libertyspace.org.ua/2020/05/01/volodymyr-halaktionovych-korolenko/

У бібліотеці діє книжкова виставка, присвячена земляку, яку ви можете оглянути за адресою: вул. Пушкінська, 36.

#твоя_бібліотека_вшановує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *