Тренінг з релакс-малювання «Закодовані малюнки твого серця»

Тренінг «Закодовані малюнки твого серця» відбувся у творчу п’ятницю в межах соціального проєкту «Вільна». На запрошення партнерів безпечного громадського простору для жінок та дівчат «Вільна» авторську методику з релакс-малювання представила цього разу Тетяна Данилевич, художниця-ілюстраторка книжок, завідувачка відділу соціокультурної діяльності та естетичного виховання дітей Обласної бібліотеки для дітей та юнацтва Житомирської обласної ради.

Імпровізуючи під час малювання, учасники мали можливість розслабитись, відійти від повсякденних турбот, навчитися поринати у світ ліній і фарб, де все виглядає інакше.

Завдяки набутим способам мислення, формуються навички прийняття оригінальних рішень, що стануть при нагоді і в роботі, і вдома, і в подальшому житті.

Перекладаючи свій негативний емоційний стан на папір, людина, яка малює, звільняється від стресів. Позитивні ж малюнки корисно тримати біля себе, дарувати друзям і знайомим, бо вони мають гарну енергетику.

Під час зустрічі присутні, уявляючи себе метеликами, створювали авторські гравюри на тему «Той, що вільно літає…» за допомогою стилусів (дерев’яних паличок) на спеціально підготовленому аркуші.

Творча робота супроводжувалась читанням казки Лесі Українки «Метелик».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *